KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 5657085
nr 565 7085
Tryck
6 st med modemotiv, 25x20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 februari 2009
kl 18:06:37
100 kr
150 kr
350 kr
350 kr